Шкільна бібліотека

Захоплюючу віртуальну мандрівку сторінками літературної вікторини «Герої улюблених казок» здійснили учні 1-А і 2-А класів.

Не тільки зацікавлено слухали розповідь  бібліотекара про історію створення книги, а й із задоволенням взяли участь у бібліотечному уроці «Народження книги» учні 3-А і 4-А класів.

 

Під час бесіди «Діти. Книга. Бібліотека» учні 5-А і 6-А класів дізналися багато цікавого і корисного про структуру бібліотеки, важливе значення книг в житті людства.

Бесіда «Як виховати творчого читача?» стала добрим і дуже корисним путівником у житті для розумних і допитливих: учнів 7-А і 8-А класів.

Презентація «Кращі бібліотеки світу» залишила добрий слід у серцях майбутніх випускників: учнів 9-А і 11-А класів, та примусила замислитись над тим, що людина і книга – невід’ємні.

Виставка «Козацькому роду нема переводу» до Дня українського козацтва ознайомила з науково-популярною та художньою літературою про славетних лицарів України – запорізьке козацтво.

Виставка «Мої улюблені казки» запала в душі не лише маленьких, а й дорослих читачів, мудро нагадала, що добро завжди перемагає зло.

Книжкова виставка «Не бійтесь заглядати у словник – це пишний сад, а не сумне провалля» висвітлила цікаву і корисну довідкову літературу для дітей і дорослих.

Із  01 по 31 жовтня  у  Комунальному закладі “Кам’янський  ліцей  Ізюмської  міської ради  Харківської  області”  відбувається  благодійна акція  “Подаруй  бібліотеці книгу”, завдяки  якій  бібліотека ліцею  поповнюється цікавими і  корисними  книгами  для  дітей  і  дорослих.