прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Кам'янський ліцей Ізюмської міської ради Харківської області"
герб Кам`янский НВК  прапор Кам`янский НВК

Плани засіданнь

 

 

 

 

 

Додаток до протоколу

від 29.05.2019 №7

Список учнів Кам’янського НВК,

які переведені до 2-го класу

1.Браженко

  1. Каданова
  2. Каданова
  3. Кочегарова
  4. Приходько
  5. Радул
  6. Решетніков
  7. Тертиця
  8. Шепілов
  9. Чередніченко
  10. Яворський

 

Список учнів Кам’янського НВК,

які переведені до 3-го класу

 

  1. Білик
  2. Воробйов
  3. Глега
  4. Корнійча
  5. Подолянник
  6. Токарєв
  7. Шахматенко

 

Список учнів Кам’янського НВК,

які переведені до 4-го класу

1.Дуванський

2.Васильєв

3.Рябенко

4.Руденко

5.Мусат

6.Олексенко

7.Наімова

8.Вербицька

9.Приходько

10.Орлов

11.Шаповал

12.Щербаненко

 

 

 

 

 

 

 

Список учнів Кам’янського НВК,

які переведені до 5-го класу (основна школа)

1.Бублій

2.Клименко

3.Снєдков

4.Бєлявцев

5.Токарєв

6.Юрченко

7.Яншин

8.Коноваленко

  1. Глега

 

Список учнів Кам’янського НВК,

які переведені до 6 класу

 

1.Бойко

2.Волкова

3.Сафронов

4.Ставський

5.Удовіченко

6.Шевченко

7.Шпаковська

 

Список учнів Кам’янського НВК,

які переведені до 7 класу

 

1.Безугла

2.Дегтярьов

3.Задніпровська

4.Здоровець

  1. Івашкевич

6.Петренко

7.Плінда

8.Пономаренко

9.Швець

10.Щербаненко

11.Юрченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИТЯГ з протоколу засідання педагогічної ради від 14.06.2019 № 8

 2.СЛУХАЛИ:

Дегтярьову М.В., заступника директора з навчальної роботи, яка ознайомила присутніх з  “Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу”, затвердженим наказом МОН України від 14.07.2015р. №762, зареєстрованим  в Міністерстві юстиції України 30.07.2015  за №924/27369,  також нагадала, що переведення учнів ЗНЗ  до наступних класів здійснюється на підставі результатів підсумкового  (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та результатів ДПА.

УХВАЛИЛИ:

2.1.Перевести учнів 7-10 класів  до наступних класів:

Список учнів 7 класу, які переведені до 8 класу

1.Бакуменко

2.Бондаренко

3.Вербицька

4.Задніпровська

5.Каданова

6.Каданова

7.Короткий

8.Нечаєв

9.Олексенко

10.Решетніков (індивідуальне навчання)

11.Сафронов

12.Снєдков

13.Черпицький

14.Юрченко

15.Яровий

Список учнів 8 класу, які переведені до 9 класу:

1.Задніпровський

2.Ляшко

3.Меленець

4.Субіт

5.Чередниченко

6.Черпицький

Список учнів 9 класу, які переведені до 10 класу:

1.Баришева

2.Ільїнська

3.Ніколенко

4.Черпицький

5.Шпортюк

Список учнів 10 класу, які переведені до 11 класу:

1.Блінов

2.Бойко

3.Буткова

4.Задніпровський

5.Здоровець

6.Клименко

7.Клименко

8.Князєв

9.Подолянник

10.Савченко

11.Чернявський

Голова засідання                                     А. Марченко

Секретар                                                     Г. А. Коротка